Brána do světa Human designu je místem, kde se snadno a srozumitelně můžete dozvědět hlubší souvislosti toho, jak lidská bytost energeticky funguje.

Kde máme v sobě stabilitu a skrze která témata vnímáme svět kolem nás. Co jsou to podmíněnosti a jak se k nim vztáhnout. Přinášíme na světlo světa unikátnosti vnímání a prožívání každého z nás.

Postupně procházíme vrstvu po vrstvě do hlubin Human designu a to nejen skrze teorii, ale i vlastní praxi a pozorování z našeho reálného světa.

Tímto projektem vás provází

Studijní kruh

Studijní kruh tvoříme pro ty, kteří chtějí Human design využít ve své osobní praxi. Nejde jen o čtení mapy, ale hluboké pochopení souvislostí v nás ukrytých a to i skrze vlastní prožitek.

Čeká nás 12 společných týdnů, kdy budeme objevovat
typ, strategii, autoritu, ale i centra, brány a dráhy.

Jedná se o úvodní studijní kruh, který pokládá pevné základy Human designu.

  Studium bude probíhat jak samostatně skrze připravené materiály, tak i společnými setkáními, vždy v pondělí v 19:00. Součástí je také jeden prožitkový den v Praze a to v sobotu začátkem listopadu.


Je již v plném proudu.

PODCAST

Kolem nás kroužil nějakou dobu, až se 15. 5. 2023 v 15:05 zrodila jeho první epizoda. V těchto dnech se blížíme do závěru první série, kde jsme představily naše cesty do života obohaceného o znalosti Human designu. Skrze příběhy jsme základy Human designu a jeho rozličná zákoutí.

Náš podscast je dostupný na těchto platformách.

První série je hotová. Všech 12 dílů je venku a my moc děkujeme, že nás posloucháte.

poslechnutí

DOSTUPNÉ EPIZODY PRVNÍ i DRUHÉ  SÉRIE NA JEDNOM MÍSTĚ