Cesta kolem světa

1. díl

POČÁTEK

Cesta na sever byl plán pro naši letošní letní dovolenou. Riga-Helsinky-Talin.

Voda-země-vzduch = 3 elementy, které nás provázely nejvíce.

Našim cílem bylo odpočinout si a znovu načerpat síly. Komplet restart po mé operaci a C nemoci, kterou jsme prodělali na konci června. Měli jsme mini seznam věcí, co chceme vidět a jisté záchytné body v tomto čtrnáctidenním dobrodružství.

První zastávka byla Riga.

Příjemné město s historickým centrem, jenž je na seznamu světového dědictví  UNESCO a širokým ústím řeky Dougavy. Dva dny nám stačilo pro první seznámení s tímto městem.

Když jsme dva dny zpátky přilítali, bylo vidět, jak je blízké okolí Rigy totálně zalesněné a pobřeží Baltského moře lemované jednou dlouhou bílou pláží. Třetí den bylo jasno, potřebujeme mimo město.

Na pár kliků jsme si rezervovali sdílené auto a vyrazili. Miluju tenhle moderní svět.  Plán byl prozkoumat nejen národní park Kemeri (lotyšsky Ķemeru nacionālais parks), ale i pobřeží Baltského moře. Zhruba 40 minut jízdy nás dělilo od první zastávky v národním parku.

Při vstupu do lesa se v mém těle rozhostil klid a mír. Nikde nikdo, sem tam nějaký mini ptáček a široko daleko jen zelená a modrá barva.

Na začátku výpravy do vřesovišť potkáváme informaci, že se zde před cca 10 000 let změnilo klima. Někde na pozadí mi probíhá zpracování této informace. Snaha představit si to, je marná.

V tu chvíli cítím pozvání podívat se na to z nadhledu. Vstoupit do Akášických záznamů tohoto místa a prožít to. Taková pozvánka se neodmítá. Po vstupu do Akášických záznamů se ve mě rozhostila taková majestátnost a uzemnění v jednom.

Před očima se mi odvíjel příběh vývoje této oblasti.

Jezero na jedné straně pokřikovalo na les přede mnou. Stromy švitořili a bonzovaly jeden na druhý, co kdo provedl. Byla tam velmi uvolněná atmosféra plná humoru a upřímného sdílení. Napadlo mě otevřít se kolektivní vrstvu a poprosit si o informace pro nás.

Položila jsem zde tyto otázky:

Co my, jako lidstvo žijící v roce 2022 máme vědět?
Jaká informace nám dnes chybí?

Intenzita tohoto vzkazu byla/je velká. A zároveň skrývá v sobě jistou lehkost a radost, že změna je možná. Ze vzkazu doslova tryská jistota a pevnost, která nám lidem někdy chybí.

A tak, tady na tomto krásném místě se zrodila série Kolektivních vzkazů od energetických míst. Průběh je plus mínus stejný, navštívím energeticky zajímavé místo. Dané místo mne osloví, někdy doslova na mne zakřičí a já se nechávám vést tím, co právě zde má být projeveno a znovu připomenuto. Jedná se o jemné a zároveň intenzivní vedení ke změně a odlehčení v každodenním životě. 

Vzniká tak podpůrná energetická databáze, která je zde pro každého.

Vzkazy jsou mnohodimenzionální. Bylo jasné, že vzkazy potřebují jak vizuální stránku, tak tu hlasovou. Dalším rozměrem je energie daného místa, která je v nich uložena.

Skrze tato videa můžeš instantně čerpat energii i ty, kdykoliv a kdekoliv.

Pohodlně se posaď nebo si lehni. Zavři oči a otevři uši. Napoj se na své srdce a staň se na chvíli pozorovatelem tohoto okamžiku. Pusť si tento kolektivní vzkaz. Skrze něj získáš energii, kterou právě teď potřebuješ. Iniciací této energie se v tobě vytvoří nová dimenzi tohoto vzkazu a energie se tak šíří dál světem. To je taková krása, jak se ta vlna nadhledu a lehkosti šíří světem.

V dalších dílech tohoto seriálu se můžeš těšit na pokračování naší cesty na sever, která přinesla další 4 vzkazy plné energie svobody, odlehčení a kuráže.

Září bylo o cestě na jih Evropy, konkrétně do Říma, města naplněného historií a krásou ohromných staveb, které v sobě skrývají velké množství moudrosti. Zde si mne zavolalo celkem 5 míst.

Výhled dalších plánovaných cest je ještě teď koncem září objevování Edinburghu a blízkého okolí. Koncem října se budeme 10 dní toulat Sicílií.

Je tedy rozhodně na co se těšit.

Pro nedočkavé je tu 6 kolektivních vzkazů od energeticky zajímavých míst na mém YouTube kanále » a nebo Instagramu ».

Mějte krásné dny!