CESTA (K) TVOŘIVÉ JEDINEČNOSTI

Tvůj energetický oblouk nad temnou částí roku

Dopřej si udělat si energetický oblouk nad touto temnou částí roku.

Cesta k tvořivé jedinečnosti využívá období klidu a uvnitřnění se k odkládání nepotřebných mentálních bloků a odkrývání nového prostoru v nás pro tvorbu života, projektů, příběhů i třeba skulptur jako takových. 

Dopřej si energetický oblouk
nad touto temnou částí roku.

Přicházejí dny s nadvládou tmy nad světlem.

Cesta k tvořivé jedinečnosti využívá období klidu a uvnitřnění se k odkládání nepotřebných mentálních bloků a odkrývání nového prostoru v nás pro tvorbu života, projektů, příběhů i třeba skulptur jako takových. 

Uvolníš se do své přirozenosti.

Otevřeš nový prostor v sobě.

Ukotvíš se ve své jedinečné energii.

Na začátku je stav stagnace, nadvlády mentálního procesu a omezené schopnosti vidět nové možnosti.

Na konci společné cesty je ceslistvost, proudící energie a plynulé tvoření bez omezení.

Cesta znovuzrození přichází jako podpora k uvolnění, vytvoření prostoru pro nové a aktivaci ke tvoření.

Je to půlroční proces s jemným vedením matky přírody a podporou tvých průvodců.

Přináší Ti uvolnění na všech úrovních těla, duše i mysli. Otevření nového tvořivého prostoru v tobě, pramenícího z hloubky tvé jednoty.

Nutkavá mysl přestane překážet a stane se partnerem v běžném fungování i tvořivém procesu. Na konci společné cesty bude mysl kvalitním společníkem, ne sabotérem.

Cesta to bude dlouhá, ale zábavná. Žádné hrc prc, ale kvalitní hloubkový proces.

Je určena všem vědomým ženám, které chtějí víc, ale nepotřebují se u toho nutně nadřít.

Bude to cesta individuální, vedená tvými aktuálními potřebami.

Uvolnění z dlouhodobých překážek, které ti již neslouží, které již nejsou potřeba.  Individuální cesta z pozice pozorovatele celého procesu, co tvá duše i tělo potřebují.

Cesta, která se bude postupně odkrývat.

Začneme ji v polovině října a pak se pěkně polehoučku budeme mořit dál. Když jsem na celý proces nahlížela, tak jsem viděla, jak nás vezme do zákoutí, které jsou již velmi dlouho zanesená prachem a haraburdím.

Vyprášíme vše, aby bylo více prostoru pro světlo a radost.

Aby humor převládal nad trudomyslností. Stíny, které nám dříve naháněly hrůzu, se stali vědomými a přizvanými společníky.

Dopřej si toto uvolňující kouzlo přírody společně s vesmírnou aktivací.

Cesta znovuzrození započne

Mnou vytvořeným bezpečným prostorem,

který je alfou a omegou pro proces rozvoje. V rámci programu Cesta znovuzrození  je prostor pro individuální konzultaci i sdílení v bezpečí FB skupiny blízkých duší, které se vzájemně obohacují svou otevřeností a křehkostí. Posilující se vzájemně svou unikátností.

Vytvořený prostor facebookové skupiny bude naplněn opravdovostí a humorem. Dveře do této skupiny se ti otevřou hned po uskutečnění objednávky.

V tomto prostoru budeme společně vyprávět příběh Bachových esencí, ale i naše příběhy, které se budou odehrávat v průběhu celého programu.

Míra sdílení je na tobě, zároveň kolik do toho dáš, tolik z toho dostaneš. Každý měsíc kolem novoluní vytvořím také možnost pro živé online setkání. Prostor pro společné plynutí, sdílení a načerpání energie.

 Tvým záměrem,

tedy tvým největším nástrojem, který máš. Určuje totiž dynamiku celého procesu. Pokud máš velké množství myšlenek, které ti běhají hlavou, nabízím i zde mou moc s usměrněním a ukotvením tvého záměru. Má energie ti může pomoci  snít ve velkém, zapojit do něj zdánlivě nepropojitelné věci. Máme půl roku, což je spousta prostoru na opravdové zázraky.

 Ve spolupráci s kolem roku života

Matka příroda je mocná čarodějka a stejně tak i otec vesmír, naši celoživotní průvodci. Ne vždy jejich vedení je příjemné, obzvláště v této části roku, kdy nás vedou k nahlížení do našich niter. Proto vzniká tento podpůrný program, který nás s jemností pozvedne nad toto období a pomůže nám jím projít s lehkostí a humorem. Pomůže nám uklidit si v nás a udělat tak prostor novému, nepoznanému a tvořivému prostoru.  

Proběhne

Skrze Bachovy esence 

Bachovy esence jsou zde tichým společníkem, který v klidu a bez zbytečného humbuku vymýtí vše, co již není potřeba. Bachovy esence jakožto výkonná síla, která je nesmlouvavá, neplatí na ni žádné úplatky a jde si vědomě za svým cílem. A tím je uvolnění z nefunkčních myšlenkových vzorců.

Má zkušenost s nimi je nepřekonatelná, působí na místech, na které by si naše mysl ani nevzpomněla. V dlouhodobém horizontu dokáží opravdové zázraky a to bez naší dřiny. Ve spolupráci s tvým průvodci budeme do každé směsi vybírat ty nejvhodnější esence. Často se nám nějaká esence opakuje ve více směsech po sobě, nebo se vrátí do nějaké následující směsi.

Miluju pozorovat tento vývoj, znamená to, že jsme se v procesu dostaly do nové hlubší úrovně tohoto daného tématu. Našim jediným úkolem je odevzdat se do jejich péče a pravidelně je užívat. 4x denně 4 kapky.

Na přání duše

Celý proces umocníme aktivačními nahrávkami. Aktivace přichází v několika vrstvách. První je aktivační formule pro celou danou směs a je takovým hlavním velitelem. Zároveň každá esence má právě pro nás nějaký unikátní vzkaz. Aktivační nahrávka je proto vždy obsáhlá. Níže si můžeš pustit mou aktuální nahrávku. Aktivační formulku i vzkazy jednotlivých esencí dostaneš vždy také jako obrázky, aby sis je případně mohla sama dle svých potřeb číst, říkat nahlas a dále s nimi pracovat.

Každý balíček směsi Bachových esencí a aktivační nahrávky bude unikátní. V tomto delším časovém horizontu máme jedinečnou možnost vidět, kam až nás naše duše vede.

Díky tvé otevřenosti

se celá Cesta znovuzrození může stát výpravou za tvou celistvostí. Otevřenost k vedení a možnostem, které mohou nastat, je základní kámen velkého posunu. Drž svůj záměr a nech se vést svou duší a průvodci do místa skutečného uvolnění a tvoření z pozice vášně.

Přinese

Uvolnění nejen na mentální úrovni

Díky užívání Bachových esencí dojde k odstranění mentálních bloků, což se také propíše na fyzické úrovni. Vznikne tím prostor pro navýšení tvé vibrace. Jemnost a intenzita Bachových esencí umí způsobit například to, že člověk začne rád vstávat brzy a ještě chodit na nějaký sport. Nebo odstraní nutkavé mrkání, které nebylo možné vědomě ovládnout. Nebo dokáže otevřít komunikační schopnosti natolik, že je možné sdílet svou velkou hloubku v uvolnění a plné autenticitě.  

Aktivaci ke tvoření z hloubky tvé duše

Proces znovuzrození nás vezme do místa, kde je vše možné. Už to nebude jen fráze, ale stane se to tvou realitou. Každá tvá buňka bude vědět, po čem právě teď touží a jak si to naplnit. Bez nutnosti zničit se či procházet náročným procesem. Tvůj zápal pro věc a vášeň, se kterou budeš tvořit, budou okouzlující a omamné.

Překvapení

na sebe nenechají čekat. Během společné cesty se toho uděje mnoho. Mějme oči na stopkách a srdce otevřené novým prožitkům.

Cesta znovuzrození Ti přinese jasnost dalších kroků, energetické uvolnění a aktivace nového startu.

Cesta znovuzrození obsahuje

R

6+ uvolňujících Bachových směsí na míru tvým aktuálním potřebám

R

6+ poštovného v rámci ČR a SR. Jsi-li v zahraničí, bude částka navýšena o rozdíl poštovného do tvé země. 

R

6+ aktivačních nahrávek a podpůrných instrukcí od tvých průvodců načtených z tvých Akášických záznamů

R

společně budeme vyprávět příběh Bachových esencí a naše vlastní příběhy, a to v podpůrné facebookové skupině

R

každý měsíc okolo novoluní proběhne podpůrné online setkání, jehož součástí bude ohlédnutí za proběhlým procesem a výhled načtený z Akášických záznamů na další dny, nač si dát pozor a čím se podpořit

R

v průběhu celého procesu můžeš využít 2x 30´ minut individuální konzultace se mnou via ZOOM. První třeba pro tvorbu záměru 😉

V případě, že máš vlastní sadu Bachových esencí a ráda bys šla s námi společnou cestou.  A využila tak mého vedení a napojení na Akášické záznamy i tvé průvodce. Je možné vyzužít slevový kód MAMBACHOVKY, čímž získáš 40% slevu. V takovém případě pro tebe nebude platit, že by ti chodily směsy fyzicky. Dostaneš ode mne vždy seznam esencí a sama si pak namícháš tuto směs. Aktivační formule a zbytek proramu ti bude plně náležet.

Cena

6 660 Kč

Brány Cesty znovuzrození budou opět otevřeny:

v září 2023

Pokud máš zájem dozvědět se více o druhém ročníku, neváhej se zapsat na seznam zájemců.

Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad zpracování osobních údajů.