UVOLNĚNÍ SKRZE BACHOVY ECENCE

půlroční kúra pro Tvé odlehčení

Dlouhodobé odlehčení a uvolnění

nejen na mentální úrovni

Je to půlroční proces s jemným vedením matky přírody a podporou tvých průvodců.

Přináší Ti uvolnění na všech úrovních těla, duše i mysli. Otevření nového tvořivého prostoru v tobě, pramenícího z hloubky tvé jednoty.

Nutkavá mysl přestane překážet a stane se partnerem v běžném fungování i tvořivém procesu. Na konci společné cesty bude mysl kvalitním společníkem, ne sabotérem.

Cesta to bude dlouhá, ale zábavná. Žádné hrc prc, ale kvalitní hloubkový proces.

Dopřej si toto uvolňující kouzlo přírody společně s vesmírnou aktivací.

Půlroční kúra

 6 měsíců = 6+ etap

Každá etapa vzniká na základě přání tvé duše.

Obsahuje směs Bachových esencí na míru tvému aktuálnímu stavu
doplněná o aktivační formule, minerály a drahé kameny.

Rychlost etap závisí na tvém tempu užívání. Informuj mne, jakmile budeš okolo poloviny směsi.
Připravím a doručím Ti následující etapu, tak aby jsi neměla prostoj.

Některá etapa trvá 4 týdny a některá prosviští za necelé 3 týdny.
Vše je v pořádku.

Bachovy esence 

Bachovy esence jsou zde tichým společníkem, který v klidu a bez zbytečného humbuku vymýtí vše, co již není potřeba. Bachovy esence jakožto výkonná síla, která je nesmlouvavá, neplatí na ni žádné úplatky a jde si vědomě za svým cílem. A tím je uvolnění z nefunkčních myšlenkových vzorců.

Má zkušenost s nimi je nepřekonatelná, působí na místech, na které by si naše mysl ani nevzpomněla. V dlouhodobém horizontu dokáží opravdové zázraky a to bez naší dřiny. Ve spolupráci s tvým průvodci budeme do každé směsi vybírat ty nejvhodnější esence. Často se nám nějaká esence opakuje ve více směsech po sobě, nebo se vrátí do nějaké následující směsi.

Miluju pozorovat tento vývoj, znamená to, že jsme se v procesu dostaly do nové hlubší úrovně tohoto daného tématu. Našim jediným úkolem je odevzdat se do jejich péče a pravidelně je užívat. 4x denně 4 kapky.

Minerály a drahé kameny

Průběhu mé již téměř 3 leté praxe se ukázalo, že skvělým parťákem pro Bachovy esence jsou minerální a drahé kameny. Ty dodávají směsi a celému procesu novou vrstvu stability. Na výběr je bezmála z 20 různých druhů, které Tě mou podpořit na cestě uvolnění.

Aktivační formule

Celý proces je umocněn aktivačními nahrávkami. Aktivace přichází v několika vrstvách. První je aktivační formule pro celou danou směs a je takovým hlavním velitelem. Zároveň každá esence má právě pro nás nějaký unikátní vzkaz. 

Každý balíček směsi Bachových esencí a aktivační nahrávky bude unikátní. V tomto delším časovém horizontu máš jedinečnou možnost vidět, kam až tě tvá duše vede.

Nedílná součást půlroční kúry

Konzultace

Půl rok je dlouhá doba a Bachovy esence pracují intenzivně. Mohou se objevovat uklizené prožitky, které je potřeba propustit. Kdykoliv v průběhu celého procesu máš možnost využít dvě 30´ konzultace pro ukotvení Tvé cesty odlehčení. Nebo využít tento čas jednorázově v polovině pro zvědomění a aktivní uchopení kam tě celý proces vede.

Meditace a integrace

Jsou dva nástroje, které přicházejí v různý čas v průběhu půlroční kúry. Jakmile přijde impulz od Tebe nebo Tvých průvodců, bude ti doručena nahrávka s energií integrace či podpory uvolnění.

Tvá otevřenost

Ta určuje jaká bude tato výprava za celistvostí. Otevřenost k vedení a novým možnostem, které mohou nastat, je základní kámen posunu. Drž svůj záměr a nech se vést svou duší a průvodci do místa skutečného uvolnění a tvoření z pozice vášně.

Co Ti kúra přinese

Uvolnění nejen na mentální úrovni

Díky užívání Bachových esencí dojde k odstranění mentálních bloků, což se také propíše na fyzické úrovni. Vznikne tím prostor pro navýšení tvé vibrace. Jemnost a intenzita Bachových esencí umí způsobit například to, že člověk začne rád vstávat brzy a ještě chodit na nějaký sport. Nebo odstraní nutkavé mrkání, které nebylo možné vědomě ovládnout. Nebo dokáže otevřít komunikační schopnosti natolik, že je možné sdílet svou velkou hloubku v uvolnění a plné autenticitě.  

Aktivaci ke tvoření z hloubky tvé duše

Proces uvolnění tě vezme do místa, kde je vše možné. Už to nebude jen fráze, ale stane se to tvou realitou. Každá tvá buňka bude vědět, po čem právě teď touží a jak si to naplnit. Bez nutnosti zničit se či procházet náročným procesem. Tvůj zápal pro věc a vášeň, se kterou budeš tvořit, budou okouzlující a omamné. Zároveň tvá energie bude stabilní a harmonicky plynoucí s tvým okolím.

Překvapení

Ty na sebe nenechají čekat. Během společné cesty se toho stane mnoho.
Měj oči na stopkách a srdce otevřené novým prožitkům.

Půlroční kúra obsahuje

R

6+ uvolňujících Bachových směsí na míru tvým aktuálním potřebám

R

6+ aktivačních nahrávek a podpůrných instrukcí od tvých průvodců načtených z tvých Akášických záznamů

R

podpora minerálních kamenů na přání Tvé duše

R

poštovné a balné všech etap

R

v průběhu celého procesu jsem ti k dispozici pro rychlou konzultaci na messengeru či jiném komunikačním kanálu

R

2x 30´ min konzultace via ZOOM. Ať už jako podporu ve chvíli intenzivnějších procesů a nebo naopak pro překlopení uvolněného do aktivního a nového fungování.

Objednáním této služby mi dáváš svolení pro vstup do tvých Akášických záznamů.

Cena

 5 430 Kč