Úplňkové procesy v nás

Krásný podvečer, dnešní den byl a věřím, že ještě bude hodně zajímavý. Naši tygři se rozhodli vstávat kolem páté. Během úplňku se to děje i mě, vstávačka okolo 3 ráno bývá standardem. Což tentokrát nebylo.

Dopoledne jsme měly plán s Veronika Chauvet d’Arcizas natočit epizodu do jejího seriálu Bez konce. Což bylo hodně nabíjející. A také to hezky podporuje můj delší vnitřní proces.

Vliv úplňku na lidskou bytost

Kolem poledne přišel čas vydat se ven zařídit nějaké záležitosti. Měla jsem potřebu posedět si na slunci a udělat si tak dnešní ranní rituál takto v poledne. Na vzduchu a slunci. Jen jsem nezapočítala do mé rovnice lidi 😀 Nějak jsem zapomněla, že tam na tom veřejném místě budou i v tento čas. A už vůbec ne, že jich bude tolik.

A díky právě probíhajícímu úplňku bylo toto místo nasycené energií nervozity, neklidu a potřeby konfrontace s druhými. Jeden mladík si mne vybral pro konverzaci. Měla jsem jasno, nemám zájem se dnes s nikým bavit. S jemností jsem ho odmítla a odešla. To v něm vyvolalo ještě větší reakci, než kdybych mu tu pětku, o kterou si řekl, dala. Z povzdáli jsem slyšela jak jím projela obrovská vlna emoce, vzteku, nenávisti.

Každý procházíme nějakými procesy. Někdo vědomými a někdo nevědomými. Ale každý v nějakém jedeme. A skrze tuto krásnou ukázku, která se ještě umocnila skrze jednu klientku. Rozhodla jsem se tuto silnou úplňkovou energii využít pro podpoření těchto procesů.

Vnitřní proces

Vnitřním procesem můžeme rozumět vše, co se v nás mele, přeskládává a potřebuje naši přítomnost pro jeho dokoncčení. Známe to, když chceme postoupit na nový level. Duše by chtěla, ale rozumu se moc nechce a tělo je tak někde mezi. Když tomu nevěnujeme pozornost, zůstaneme někde na půli cesty. Když tomu tu pozornost dáme, dostaneme se na druhou stranu procesu. Do prostoru uvolnění, svobody a nové energie.

Podpora našich úplňkových proceů

Kolektivní vzkaz na podporu našich úplňkových vnitřních procesů byl načten dnes 8. 11. 2022 psanou formou v 17:00 a to z kolektivní vrstvy mne spřízněných duší.

„Vítejte v tomto divokém čas, v čase intenzity a nadvlády měsíce. Někteří se těšíte, až nastane tento energizující čas a někteří se jej obáváte. Jsou zde i tací, kterým je to tak nějak jedno. A tak je to v pořádku, prožívání každého je velmi individuální a je odrazem jeho přesvědčení, nastavení mysli a otevřenosti vědomí i napojení na tělo.

Intenzita

Ptáš se na podporu úplňkových procesů, oki tak se na to pojďme podívat. Ano, každý úplněk přináší velké množství energie na Zem. A je to energie nevybíravá, silná a dynamická. Proto je potřeba v tomto čase více pečovat o své tělo. Upřednostnit péči o tělo před pracovními a jinými povinnostmi. Také je dobré jej podpořit kvalitním jídlem a pro ty, co chtějí naplno využívat energii ve svůj prospěch, ti potřebují dodat více energie, aby ten proces mohl běžet v určité kvalitě.

Nejhorší je, když zůstanete tak napůl někde mezi hlavou a srdcem. Mezi bandou lidí, kteří si každý jede nějaký očistný proces, ale nevědomě a brání se mu, o to větší tlak pak v sobě mají a tuto energii šíří do prostoru. Nebo se rozhodneme, že budeme odpočívat a pak se necháme vtáhnout do nějaké pro nás nepodstatné situace. Ale to je popis toho, co se děje, pojďme se kouknout na to, čím ještě tento proces podpořit.

Práce s tělem

Je zda informace o práci s tělem, ať už nějaká manuální práce nebo pohyb. Zaměstnání mysli co nejvíce přirozeností pohybu. Aby proces mohl jet na pozadí a bez nutkavé mysli tam zasahovat, hodnotit a nebo vyšilovat.

Je zde ještě jedna důležitá část, kterou nesmíme dnes opomenout a to jsou emoce. Každý proces i když není pod nadvládou úplňku, tak přináší emoce. Emoce jsou informace.

Emoce jsou

Potřebují být projeveny, potřebují být propuštěny. Potřebují projít, abychom se dostali za ně, do nového čistého prostoru. A díky úplňku umějí jít hodně hluboko. Jeho energie nás vede do míst, kam se za běžných dní nedostaneme.  Jsou vzdálená a bez intenzivního světla měsíce je nemůžeme či nechceme vidět. Za úplňku je zase nemůžeme nevidět 🙂 A obzvlášť teď v listopadu, úplně se tu na mě smrťák štír s býkem smějí.

Podpora a výživa

A vlastně je to na jedné straně náročné, ale na druhé velmi podpůrné a vyživující, když za pomocí přírody a vesmíru dokážeme propustit staré, nefunkční. Emoce jsou informace, tak je tak uchopte. Projevte je hlasem, zvukem, tancem, písmem, pohybem. Není cílem jimi zasáhnout někoho druhého.

Vedení

Pokud, ale cítíte potřebu vedení, tak si o něj řekněte. Oslovte osobu, které důvěřujete, které jste ochotni se otevřít naplno a bez příkras. Ve kterou máte důvěru, že vás tímto procesem provede a přinese vám energii (na) osvobození. Říct si o pomoc je velká síla.

Procesy v nás dokáží být silné, náročné a intenzivní. Zároveň očistné a osvobozující.

Je to jen na vás, jak se k nim postavíte.

Posílám sílu pro průchod těmito dny a procesy.