Reference a ukázky změn

Za mě je spolupráce s Tebou jedním z naprosto zásadních milníků mého seberozvoje

Jani, chci Ti fakt moc poděkovat za komplet službu. Jsem nadšená. Znala jsem své dary duše, ale ty jsi jim, skrze svůj přístup, praktickou znalost Human Designu a spojení se čtením z Ákáši, dala úplně nový rozměr. Nyní tuším, jak je uchopit konkrétněji. Vím, čeho si mám víc všímat a co je pro mě to „moje“ a vede mě to. Možná jsem to někde v uvnitř sebe tušila, ale teď naprosto logicky chápu, proč to moji pozornost opravdu vyžaduje. Poslech jednotlivých nahrávek byl velmi příjemný (až bych řekla hojivý), ale já úplně nejvíc oceňuji konkrétní a praktické náměty na to, co můžu zkusit dělat jinak. Za mě je spolupráce s Tebou jedním z naprosto zásadních milníků mého seberozvoje. Děkuju. Eva

Změna se odrazila na mnoha úrovních mého života

Lenka Matulová

Otevřely se mi nové dveře v tématech, ve kterých jsem se sama nedokázala posunout dále.

Skoro až transformační pro mě byl pohled na opačnou polaritu darů

„Dary duše mám načteny již delší dobu způsobem, kterým se u nás běžně načítá a myslím, že se mi docela daří je žít. Když jsem objevila možnost hlubšího načtení darů u Janči, zatoužila jsem poznat co mi to přinese dalšího. Jakobych cítila, že tam čekají ještě jiné zprávy. A ano, čeklaly. Po načtení Janou, jejím originálním způsobem, dostaly moje, již stávající informace nový rozměr a k tomu přišlo spoustu dalších zpráv a silných uvědomění. Velmi přínosná pro mne byla odpověď na otázku, v jaké plnosti svoje dary aktuálně žiju. Dostala jsem odpověď, jakým způsobem můžu více prohloubit svoje žití darů, jak jinak na ně nahlížet a být tak více v souladu sama se sebou. Velice silný, skoro až transformační pro mě byl pohled na opačnou polaritu darů. Najednou jsem pochopila určité situace v mém životě a přišlo mnoho uvědomění. Hodně mě taky potěšilo načtení jména mé duše. Je to krásná harmonická vibrace s kterou zcela souzním. ♥️ Děkuji moc za celé načtení, velice mě to obohatilo o další a hlubší sebepoznání.“

Otvorilo mi to cestu k pochopeniu a prijatiu mojej sily…

„Spolupráca s Jankou, jej 3 combo vizualizácie mi veľmi pomohli pochopiť a ale aj konkrétne kroky a návody ako s darmi duše i telom pracovať. A načítanie z Akašických záznamov ako bonus bolo tak bombastické, z čoho čerpám dodnes. Stretnutie so svojou dušou a spôsob ako sa jej pýtala boli pre mňa veľmi hlboký zážitok, aj emočný, aj skutočný. Dostala som tiež konkrétne návody i kroky ako mám v živote konať, na čo sa zameriavať, aby som fungovala vo svojom plnom potenciáli. Jankin veľmi empatický, ľudský i odborný prístup veľmi oceňujem.

Vedela veľmi precízne odpovedať na moje otázky, láskavo ma viesť a v mojich témach ma posunúť o obrovský krok vpred. Veľmi ju doporučujem tým, ktorí chcú ísť do hĺbky nielen svojich problémov, ale podstaty, pretože to dá potom ucelený obraz i spôsob ako v živote ísť vo vlastnej kráse i sile.“

Nový pohled na to jak funguju nejen jako podnikatelka, ale taky jako člověk.

„Bývala jsem ztracená. K Janě jsem se dostala ve chvíli, kdy jsem se na svoje podnikání začala dívat z pro mě nové spirituální a energetické perspektivy. Měla jsem v ruce dokument se svými dary duše a vůbec nevěděla, co si s nimi vlastně počít. Až Jana mi obrovsky pomohla si je dát do kontextu s human designem a já jsem díky ní lépe pochopila svoje vnitřní nastavení. Na setkáních mě detailně provedla mým osobním schématem, podrobně vysvětlila souvislosti a otevřela ještě další nový pohled na to jak funguju nejen jako podnikatelka, ale taky jako člověk.

Velkým překvapením pro mě byly vedené meditace. Nečekala jsem, jak velký vliv a dlouhodobý účinek na mě budou mít. Přiměly mě si tu svojí mysl ještě o kus pootevřít, všímat si toho, že odpovědi na všechno už mám v sobě a víc toho využívat. Jestli moje očekávání bylo líp porozumět svým darům duše, tak setkání tohle moje očekávání předčily. Od spolupráce s Janou jako by se mi v hlavě víc projasnilo. V rozhodnutích už nejsem tak nejistá, mám větší sebevědomí, které se promítá do všeho, co dělám – od komunikace s klienty, sociální sítě až po domácí pohodičku. 🙂

Janiny služby doporučuju všem, kdo se dosud marně snaží dělat věci s větší lehkostí. Kdo se nebojí se trochu pohrabat sami v sobě. A potřebují k tomu jemný a citlivý přístup a jako bonus ocení smysl pro humor. 🙂 “

Janča mi pomohla na cestě k sobě v mnoha úrovních.

„Janča mi pomohla na cestě k sobě v mnoha úrovních. Opravdu fascinující bylo pojetí darů duše a naprosto přesně pasující charakteristika toho v čem je mi dobře a čemu se vyhýbám a proč.

Zklidňující byly momenty během mého těhotenství, které mi pomohly ve změti vyšetření se napojit na sebe i miminko, ať už mě zlobilo jakkoliv. Těsně před porodem mi společná meditace dodala klidu a uvolnění. Dlouhodobá spolupráce mi pak přináší návaznost v mém projektu a energii, které občas není nazbyt. Jsem za naší blízkost vděčná a pomáhá mi objevovat cesty ze zajetých kolejí. Děkuju!

Lenka

Pro mě to byl hluboký a nepopsatelný zážitek.

„Jani, děkuji, že jsem čtení z Akáši mohla mít prostřednictvím tebe, protože pro mě to byl hluboký a nepopsatelný zážitek. Online setkání prostřednictvím aplikace ZOOM, bylo za mě skvělé, protože jsme se mohla ptát i na jiné otázky, které vyvstaly.

Mám pocit, že jsi člověk na svém místě, protože jsem z tebe měla dojem, že v Akáši jsi úplně doma, a že to děláš velmi profesionálně. Neměla jsem vůbec pocit, že se do toho nějak vkládáš ty, nebo, že to nějak posuzuješ, odsuzuješ, hodnotíš.

Informace jsi předávala přímo a laskavým a lehkým způsobem.
Hodně se mi líbí, že se tam dají načíst praktické věci nebo postupy, které může člověk implementovat. Konkrétně u mě, budou tyto věci na delší dobu, ale zároveň mě hodně překvapilo, že některé odpovědi mi hodně ulevily, hlavně ty, u kterých jsme si myslela, že jejich řešení bude na roky. A jsem ti vděčná, že jsi všechno tohle zprostředkovala a že jsi přišla do mého života.

Nejraději bych to naordinovala všem lidem na světě, aby si přes Akášu mohli všechno zjistit a někam se posunout. Někdy je to běh na dlouhou trať, ale bylo to hodně ulevující.
Děkuji.“

Potřebovala jsem směr, ukotvení a “něco víc”

„Miluju život a vše, co přináší, měla jsem spoustu plánů a velkých vizí, ale občas jsem se v nich začala ztrácet. Čím dál častěji a intenzivněji se vynořoval pocit, že nestihnu vše, co ke mně přichází. Narůstala frustrace, která se mísila s euforií z tvorby. Přišel pocit, že bude potřeba stopka! Uff…

Potřebuju směr, ukotvení a “něco víc”, “neco posunout”, ale co a kam? Do mé cesty, v rámci spolupráce, vstoupila Jana. Jemná, i silná, citlivá, ale pevně ukotvená. Její hlas jakoby říkal:” Jsi blízko…”

A já byla. Při konzultaci jsem vnímala, jak se Jana naciťuje na mé pole a mé potřeby a pomáhá mi nastavit můj fokus do jednoho místa a ne do dalších deseti.

V Janině energetickém poli byl klid, bezpečí, které jsem pociťovala i fyzicky, a pokaždé, když má mysl uletěla, mě Jana vtáhla zpět do mého středu. Konzultace byla jako procházka bludištěm, s tím rozdílem, že jsme do něj nevcházela sama. Jana vedla mé kroky k mému záměru bez utrácení času vstupováním do slepých ramen.

Propojení Human designu, darů duše s vhledy v Janině podání, bylo přesně to, co jsem potřebovala k uchopení svého podnikání jinak a hlavně, jednoduše. Její komplexní rozbor mého nastavení a toho, jak ho mohu uchopit v realitě při konkrétních krocích, byl skvělý. Mou reakcí bylo:” AHA, to jsem nevěděla a ani by mě to nenapadlo.”

Díky za to, že jsi mi ukázala hloubku mého nastavení, tok mé energie a směr, kterým se mohu vydat, tak, aby tvorba probíhala v souladu s mou duší.“

S Janičkou se věci okamžitě zhmotňují…

„Provádění akášou s Janičkou pro mě bylo kouzelné a úžasně hmatatelné. Potřebovala jsem si nacítit svoji energii. Moc se mi líbilo, že mi předem poslala průvodce, jak správně klást otázky, protože ač jsem už několikrát do akáši vstupovala, nikdy jsem nedostala takovouto průpravu. A samotné formování a kladení otázek pomáhá si dopředu vhodně uspořádat myšlenky k tématu a naladit.

Taky se mi moc líbí, že Jani dělá čtení přímo s člověkem naživo, protože jak se ukázalo a ukazuje zas a znovu v dnešních rychlých energiích, i když se člověk nějak připraví, stihne se udít tolik věcí, že aktuální načítání sklouzne trošičku jinam, a proto je super dopředu umět klást ty správné otázky, aby improvizace a načítání mohly nerušeně probíhat.

Samotné brouzdání akášou pro mě byl silný zážitek. Mám ráda, když mě provází silná energie, která prochází skrze tělo, a s Janičkou se věci okamžitě zhmotňují, takže se rychle doberete důležitých informací a dopochopíte zásadní body.

Za mě krásné setkání plné podpory, důvěry a zhmotnění záměrů duší. “

Najednou víte, kdo jste a jak pracovat s vaší energií

„Jana je velmi lidský a empatický profík. Postupně jsem s ní prošla načítáním darů duše, Human designem, meditací a čtení z Akáši. Dary duše mi přinesly spoustu uvědomění a aha momentů. Ve formě audionahrávky vám Jany laskavý a láskyplný hlas rozkrývá mapu sebe sama, takový návod na sebepoužití 🙂

V kombinaci s Human designem se mapa sebe sama mění ve váš vesmír. A vy najednou víte, kdo jste a jak pracovat s vaší energií. A čtení z Akáši? Neuvěřitelně silný zážitek ze setkání s vlastní duší. A vůbec, nechte Janu vstoupit do vašich akášických záznamů a já si jdu po delší době pustit nahrávku svých 🙂

Janu a spolupráci s ní doporučuji z celého srdce! Není potřeba neustále prošlapávat slepé uličky. Pokud chcete zjistit, kdo opravdu jste, jděte do toho s Janou. Její energie je transformační a provede vás vším s klidem, bezpečně a s lehkostí.

Helena Macků

Jana žije v souladu s tím, co říká

„Na Jaňuli mě baví, že hledá cesty, jak věci udělat, než důvody, proč něco nedělat. Baví mě, že opravdu žije v souladu s tím, co říká. Tvoří, s lehkostí. A tahle její energie je pro mě hodně inspirativní, nakopávací. Občas na**rací :DD Protože prostě někdy by se člověk radši litoval, než posouval :)))“

Oceňujem komplexný prístup

„Janka má jedinečnú energiu, v ktorej sa cítim naozaj veľmi príjemne. Spolupráca s ňou má množstvo výhod, no asi najväčšia, že jej práca je komplexná. Nevychádza „len“ z Darov duše, či Human designu. Všetko prepája dokopy a dopĺňa o informácie z Akášických záznamov. Za mňa úplná topka :-)))“

Katarína Gáliková

Neskutečně mě to nakoplo a namotivovalo nepolevovat v tom čeho chci dosáhnout.

Já jsem tak neskutečně nadšená a vděčná, že jsem se na své cestě potkala s Janou. Ocitla jsem se v pracovní oblasti jako v bludnem kruhu. Oslovila jsem Janu o pomoc, jak vše dát zpět do pohybu.

Díky jejímu napojení na Akášu a znalosti Human Designu dokázala vystihnou co jsou dary mé duše, kde jsou moje omezení. Její rozbor byl velmi detailní a osobní, jako by jsme se znaly roky. Obsáhla vše ze široka, nejen pracovní oblast, zároveň vše bylo velmi konkretní. Dokázala vystihnout mou situaci, to čím prochazím, jaké možnosti zvažuji a nasměrovat mě tam, co je v souladu s mou duši, co jsem prostě Já.

Spolupráce s ní a její rozbor mi dal mnohem více než jsem čekala. Neskutečně mě to nakoplo a namotivovalo nepolevovat v tom čeho chci dosáhnout. Dekuji ze ? “

Lenka Matulová