Reference klientů

kteří prošli aktuálními nebo minulými spolupracemi

Akášické záznamy

Přímé čtení z akáši mě velmi lákalo. Sama s akášou pracuji a s mým aktuálním tématem jsem se chtěla podívat dále. Celý proces byl pro mě velkým zážitkem, od vstupního PDF průvodce, přes vložení záměru až po samotné čtení a práci se záznamem. V úvodním PDF jsem našla jak postup všeho, co mě čeká a navíc také přípravé techniky přímo pro mě. Ty mě velmi zaujaly a některé jsem zařadila i do svých běžných dní. Samotný vstup pro mě opravdu velkolepý, v akáše jsem se dostala velmi daleko, vysoko a Jany energie mi pomohla vše ukotvit a přenést do slov. Jany vedení bylo pevné, silné v tom nejlepším slova smyslu. Cítila jsem dost prostoru pro sebe, nezasahování tehdy kdy se mi zprávy rozjely a naopak přinesení síly tehdy, kdy bylo potřeba se podívat ještě trochu z jiné strany. Díky vedení jsem se na svoje připravené otázky mohla podívat ze zcela nového úhlu a přineslo mi to více než jen odpovědi, ale také mnoho dalších podnětů do života celkově. Mám pocit, že za jeden vstup jsem se posunula mílovými kroky. Vedený vstup je rozhodně velmi efektivní práce s akášou a následný záznam mi je průvodce na další týdny, možná i měsíce. Kromě možnosti podívat se na svoje otázky se mi velmi líbila úvodní část, která mi byla připravena na míru. Mohla jsem v ní prozkoumat to, co v mém životě potřebuje pozornost a co mi v běžných dnech uniká. Přímý vstup do akáši bych popsala jako intenzivní, daleký, obsáhlý a přínosný.

pozn.: Veru testovala služby Akáša Společně v podobě jednoho vedeného vstupu

Human design

Jani, chci Ti fakt moc poděkovat za komplet službu. Jsem nadšená. Znala jsem své dary duše, ale ty jsi jim, skrze svůj přístup, praktickou znalost HD a spojení se čtením z Ákáši, dala úplně nový rozměr. Nyní tuším, jak je uchopit konkrétněji. Vím, čeho si mám víc všímat a co je pro mě to „moje“ a vede mě to. Možná jsem to někde v uvnitř sebe tušila, ale teď naprosto logicky chápu, proč to moji pozornost opravdu vyžaduje. Poslech jednotlivých nahrávek byl velmi příjemný (až bych řekla hojivý), ale já úplně nejvíc oceňuji konkrétní a praktické náměty na to, co můžu zkusit dělat jinak. Za mě je spolupráce s Tebou jedním z naprosto zásadních milníků mého seberozvoje. Děkuju. Eva

Rodinná pohoda

Rodinná pohoda je za mě jedinečný pohled a podpora pro rodinné soužití. Pro balíček jsem se rozhodla hlavně proto, že máme doma 2 syny, kteří jsou zcela jiné energetické typy než my rodiče a jsou to také děti s emoční autoritou. Vnímala jsem odlišnosti mezi námi a chtěla jsem se dozvědět více, abychom doma mohli žít v pohodě. Na úvodní konzultaci jsem si připravila mnoho dotazů a Janča je se mnou trpělivě prošla a pomohla mi již nějaké mé otázky zodpovědět. Poté jsem postupně dostala jednotlivé nahrávky k celé rodině i všem členům (WOW). Nejen, že jsem dostala odpovědi na všechny otázky, přede mnou se otevřel zcela jiný pohled na naši rodinu a i mě samu. Konkrétní obraz dostalo to, co jsem do té doby vnímala a získala tak jasnější představu o tom, co je pro každého z nás podpůrné, v čem si jsme podobní a v čem naopak ne. Právě odlišnosti mě velmi zaujaly. V čem se můžeme vzájemně obohatit a taky kde netlačit na děti, aby to měly stejně jako já, protože prostě pro ně bude jiné.

Co vnímám jako skvělé je poznání prostředí, které je pro nás nejvíce podpůrné a také to jaké konkrétní dary a talenty jsou silné. Neméně přínosné vidím i zaměření každého, ať už je to směrem k individualitě, kmenu nebo společnosti. A samozřejmě pohled na to, co se děje po emoční stránce rozhodně stojí za celkovou pohodou doma.

Rozhodně skrze Rodinnou pohodu vnímám daleko větší pochopení naší rodiny, získala jsem díky ní mnoho informací, ale také důvěru v sebe a podporu v tom, že je v pořádku být odlišný. Spolu s tím přišla také zvědavost do toho, jak budou děti i my dospělí dospívat.

Velmi oceňuji rozsah a obsáhlost všech nahrávek a velkou preciznost na straně Jany. Rodinná pohoda naplnila a předčila moje očekávání. Není to spolupráce jen na tady a teď, ale je zde velký přínos do budoucna. K informacím se pravidelně vracím a plánuji to tak i do budoucna.
Verča Chauvet
3/6 se sakrální autoritou

Dary duše

Dary duše (červen 2023) mám načteny již delší dobu způsobem, který se u nás běžně načítá a myslím, že se mi docela daří je žít. Když jsem objevila možnost hlubšího načtení darů u Janči, zatoužila jsem poznat, co to přinese dalšího. Jakobych cítila, že tam čekají ještě jiné zprávy. A ano, čekaly. Po načtení Janou, jejím originálním způsobem, dostaly moje již stávající informace nový rozměr. A k tomu přišlo spoustu dalších zpráv a silných uvědomění. Velmi přínosná pro mě byla odpověď na otázku, jak jinak na ně nahlížet a být tak více v souladu sama se sebou. Velice silný, skoro až transformační pro mě byl pohled na opačnou polaritu darů. Najednou jsem pochopila určité situace v mém životě a přišlo mnoho uvědomění. Hodně mě taky potěšilo načtení jména mé duše. Je to krásná harmonická vibrace s kterou zcela souzním. Děkuju moc za celé načtení, velice mě to obohatilo o další a hlubší sebepoznání.

Energetický restART

Lenka absolvovala dvě kola služby Energetický restART, dříve byla služby pod názvem Komplexní energetický růst.
Lenka Matulová