JLo New me

Má proměna v průběhu tvorby nového webu
aneb transformace na energetické úrovni.

čtvrtek 6. 6. 2024, 7 minut čtení

Tento příběh začíná 13. 2. 2024, kdy jsem si vědomě řekla, že je čas následovat svůj vnitřní hlas, který už nějakou dobu volá po změně. Mysl k tomu hned nápomocně naběhla a přinesla plán, že to nic není vše bude do jarní rovnodennosti hotové. Proto dnes 6. 6. 2024 znovu otevírám můj web světu. V podobě a rozsahu, který mě samotnou překvapil.

Jak to všechno začalo aneb vnitřní nespokojenost

Již nějakou dobu jsem vnitřně cítila, že prostor mého webu je pro mě neuspokojující až frustrující. Ta frustrace se propisovala na více rovinách. Když jsem si byla schopna připustit proces proměny, až pak se objevily všechny vrstvy mé frustrace. Měla jsem celou dobu přístup k tomu, že už nějakou dobu se mnou neladí vzhled a také technické provedení používané šablony.

Vnímala jsem, že nechci na webu nic upravovat, měnit a už vůbec ne na něm něco tvořit. Nechtít tvořit na svém webu byl silný wake up call. To se totiž energeticky propisovalo do mé stagnace v rozvoji mě a mých služeb. Tedy radosti a naplnění z toho, co tvořím a klientům přináším.

Vstupní parametry proměny

Díky tomu, že jsem se si připustila rozsáhlost frustrace, věděla jsem, že do toho potřebuju říznout od podlahy. Vypnout web, vystavět novou grafickou podobu, vyměnit šablonu i poupravit strukturu webu. Tušila jsem, že toto bude full time job.

Cítila jsem, že je to proces, do kterého chci nastoupit úplně sama. Bez pomoci dalších osob. S vědomím, že můj partner Ondra mi kdyžtak poradí s tím technickými problémy nebo si to vygooglím. Tu opravdovou hloubku toho řezu jsem v tuto chvíli stále netušila.

Vědomě jsem zavřela možnost rozjezdu nových spoluprací a nechala si jen pár klientů, se kterými jsme byli již na cestě. 29. 2. 2024 jsem web dala do režimu přestavby a začali se dít divy.

Grafická podoba nové identity

Na tuto část jsem se těšila velmi. Měla jsem přání nového loga v podobě posvátné geometrie a symboly, které mohu využívat v komunikaci mých služeb. Nemám žádné grafické vzdělání. Mými zbraněmi jsou ´´ jen´  Akášické záznamy, remarkable a můj záměr a silný vnitřní impulz pro celou přestavbu.

Pustila jsem se tedy do grafické identity a s úžasem pozorovala, co začalo přicházet. Výsledek je fascinující a můžete jej již nyní vidět napříč celým webem. Celý příběh loga si ponechám ještě chvíli u sebe. Můžete se těšit na něj těšit v srpnovém newsletteru, kde odhalím souvislosti a také s tím spojenou sekci služeb Posvátné geometrie.

Práce s logem postupně začala rozkrývat detaily celého obrazu mých služeb a možností, které skrze mne mají přijít na svět.

Jak plynul čas

Když se blížila jarní rovnodennost, měla jsem před sebou jen malou část hotovou. Takové nahlédnutí a ochutnání toho všeho, co se chtělo zrodit. 

Cítila jsem, že tlak ani plánování celému procesu nepomáhají. Povolila jsem otěže toho, co všechno se může stát. Začala přípravu webu kombinovat s jinými aktivitami v mé realitě. Nahrávání podcastu, minitvorbu pro Moudrost těla, setkání s přáteli i spolupráce se stávajícími klienty. Pravidelný pohyb v probouzející se naší krásné krajině. 

Na konci března padlo rozhodnutí, že za měsíc odletíme do tepla na 14 dní. Má mysl opět konstruovala, že to je skvělý termín pro otevření nového webu. Baví mě tyhle přízemní představy o tom, že nějaké datum v kalendáři nám může poskytnout kvalitní oporu a podporu naší tvorbě. 

Jak už tušíte, v den odletu jsem hotovo rozhodně neměla. Vnést do webu trochu nadhledu a vůně moře se rozhodně bude hodit, pomyslela jsem si. Tedy notebook, remarkable, velká sluchátka a další propriety byly zabaleny v kufru. Ještě než jsem se vydali na cestu na letiště, vytvořila jsem první energetický oltář mému upgradovanému podnikání. Už mi bylo jasné, že to celé není jen o technické a grafické proměně webu. 

Energetické sladění mě a mé tvorby

Rhodos, kam jsme 28. 4. dosedli mi poskytl časoprostor pro silnou energetickou práci v mém fyzickém těle. Teplo, slunce, moře, hodně pohybu a živé stravy mě vedlo k uvolní a uvidění reality, že celá přestavba jde ruku v ruce s hlubokým energetickým proces uvnitř mě. 

Proces, který vytváří půdu a stabilitu na hodně dlouho dobu. Toto uvědomění je pro mě nejsilnějším uvědoměním celého procesu. Že celou touto akcí o samotě, tedy s obří podporou mých akášických průvodců, si sama sobě vytvářím prostor klidu, přijetí, vědomí a stability na mnoho dní i roků dopředu.

Bezpečí a stabilita je má nejzákladnější potřeba, kterou jsem si do té doby naplňovala skrze vnější svět. Skrze druhé lidi, skrze víru v život a vesmír,… Ovšem to nebylo nikdy dostatečný pocit bezpečí. Pořád tam převládala velká míra nejistoty a tedy i nestability, která mě rozvibrovávala nesprávným směrem.  

Díky průchodu celým procesem krůček po krůčku sama se sebou, docházím k úplně novému prožitku v mém těle. Prožitku nové kvality bezpečí a pevnosti vytvořené skrze vlastní naplnění si této mé základní potřeby. 

Dosednutí do nové vrstvy opravdovosti

Vnímám, jak celá tato několikaměsíční cesta mě podpořila v dosednutí do nové vrstvy mé opravdovosti. Do nové schopnosti projevit a komunikovat to opravdovou tvorbu a energetickou sílu světu venku. Toho co mohu poskytnout a co naopak ne.

Ukázalo se, že portfolio služeb se potřebovalo rozšířit. Stejně tak časová dotace na jednotlivé služby potřebovala rozkvést. S tím souvisí snížení počtu klientů, kteří mohou být paralelně na cestě. Celý proces dále běží a některé služby se teprve objeví. 

Tato transformace mě naplňuje radostí a uspokojením. Opět mám chuť sdílet své dary a talenty se vámi, mými klienty. Provázet vás na cestě do vaší přirozené síly a stability, která plyne bez tlaku a vedení mysli. Stability, která nám otevírá nové obzory tvorby, ale i prožitku radosti a hravosti napříč našimi dny.

Prostor pro spolupráci je otevřený.

Mini poselství na závěr: Nepřestávejme snít a víru v sebe mít. 

Děkuji, že jste dočetli až sem. Přeji nám všem léto naplněné prožitky stability a jistoty Jana